Íróasztal és szék
magyar, 21. sz., art deco, felületnemesített tölgyfa, két oldalán kihúzható bőr borítású lappal, nikkelezett középső fiókon kis sérüléssel, 2 db kulccsal
1. tétel
Art deco konzolasztal
magyar, 21. sz., felületnemesített tölgyfa, tetején homokfúvott üveglappal
2. tétel
Art deco konzolasztal
3. tétel
Art deco edédlőgarnitúra, 11 db-os
magyar, 21. sz, asztal: tölgyfa alapon mahagóni borítással, szék: mahagóni színűre pácolt bükkfa, asztal tetején üveglappal, üveg karcos, egyik sarkon hiányos
4. tétel
Art deco komód
magyar, 21. sz., felületnemesített cseresznyefa, fém fogantyúval
5. tétel
Art deco komód
6. tétel
Asztali lámpa
20. sz. vége, Tiffany stílusú, sárgaréz talp, színes ólomüveg berakásos búrával, háromégős szerelékkel
7. tétel
Art deco konzolasztal
magyar, 21. sz., felületnemesített tölgyfa, homokfúvott üveglappal
8. tétel
Art deco konzolasztal
magyar, 21. sz., felületnemesített tölgyfa. homokfúvott üveglappal
9. tétel
Asztali lámpa
10. tétel
Kis lámpa
20. sz. vége, Tiffany stílusú, sárgaréz talpon, ólomüveg berakásos búrával, háromégős szerelékkel
11. tétel
Asztali lámpa, 2 db
magyar, 20. sz., sárgaréz, tejüveg búrával, kétégős szerelékkel
12. tétel
Asztalka, 2 db
magyar, 20. sz. második fele, bükkfa, kőrisfa és mahagóni, egymásba csúsztatható
13. tétel
Italtartó
Kína, 21. sz., trópusi fa, teteje sérült