Evőeszközkészlet
Fornari, Róma, 20. sz., ezüstözött fém, 8 db nagykanál, 19 db kés, 12 db halkés, 15 db kiskés, 13 db tálaló, 10 db kiskanál, 20 db villa, 6 db kaviárkanál, 6 db vajkés
28. tétel
Cigarettakínáló
Budapest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "A. V." vésett monogrammal a tetején, "SZN" mesterjegy
29. tétel
Evőeszközkészlet
Kína, 20. sz., 8 db kanál, 8 db pálcika (párban)
30. tétel
Szivartartó
Thaiföld, Lotus design bolt, lakkozott egzotikus fa, plasztikus fém sárkány rátétekkel, jelzett a belsejében, kulcs nélkül