Bélyegalbum, 478 db-os
magyar bélyegek 1940-től 1954-ig, postatiszta és használt bélyegek, egyes darabok sérültek
41. tétel
Bélyegalbum, 190 db-os
42. tétel
Süteményes készlet, 4 személyes
Herend, 20. sz. festett és ezüstözött porcelán, össz.: 16 db, teáskanna teteje restaurált
43. tétel
Kínáló
Herend, 20. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, máz feletti kék jelzettel
44. tétel
Kínáló
Herend, 20. sz. vége, festett és aranyozott porcelán, alján máz feletti kék jelzettel
45. tétel
Étkészlet
Lámpa
magyar, 20. sz., fa és mázas kerámia, egyégős szerkezet, fekete búrával
48. tétel
Bentley Continental GTC
2007. július, USA import, Magyarországon forgalomba helyezve, márkaszervízes, vezetett szervízkönyv, első bejegyzések: Los Angeles, utolsó: Bécs, 47.xxx mérföld, 5998 ccm, V12 Twin Turbo
...
49. tétel
Andy Vajna fiatalkori képe
fotó
50. tétel
Andy Vajna fiatalkori képe
nyomat
51. tétel
Filmzenei kotta
Jerry Goldsmith, feltehetően a "Rambo: First Blood" c. filmhez készült verzió, "For Andy + Mario, This is just the beginning. Love, Jerry" ajánlással
52. tétel
Andy Vajna és barátai
fotó
53. tétel
Andy Vajna és barátai
fotó
54. tétel
Filmzenei kotta, 2 db
"Jeans East" és "Hold Tight", a Jeans East márka reklámfilmjéhez készült kották, 1972. 02. 11.
55. tétel
Alan Parker: "Las Vegas Budapest"
kollázs, fénymásolat, j.b.l.: For Andy - love, Alan P.
56. tétel
Alan Parker: "Angel Heart", 1986
toll, papír, j.b.l.: Alan P.
57. tétel
Alan Parker: Jelenet, 1986
fénymásolat, j.j.l.: Alan P.
58. tétel
Alan Parker: Angel Heart jegyzetei, 1986
kollázs, j.b.l.: Best, Alan
59. tétel
Alan Parker "Directions for Dancing Tango"
nyomat, j.j.l.: For Andy, love, Alan P. (August '95)