251. Andrew G. Vajna gyűjteménye
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-259]
Alan Parker: Jonathan Pryce-ra várva, 1995
fénymásolat, j.b.o.: For Andy Best, Alan P. August '95
61. tétel
Fotómontázs Andy Vajna 70. születésnapjára, 2014
nyomat
62. tétel
Ismeretlen művész
Andy Vajna/Terminátor
63. tétel
"Seventynator" Andy Vajna portré
vászon nyomat
64. tétel
Bihon Győző
Andy Vajna és Arnold Schwarzenegger, 2014
65. tétel
Kovács Margit
Esőleső
mázas kerámia, engobe díszítés
66. tétel
Kovács Margit
Ülő kislány
67. tétel
Kovács Margit
Kancsó, 1941
68. tétel
Kovács Margit
Dísztál, 1939
69. tétel
Kovács Margit
Fésülködő dáma, 1957
70. tétel
Kovács Margit
Fonó lány
71. tétel
Kovács Margit
Esőleső
72. tétel
Kovács Margit
Falikép - Mária a gyermek Jézussal
73. tétel
Kovács Margit
Gyertyatartó
74. tétel
Kovács Margit
Pro Musica
75. tétel
Kovács Margit
Pro Musica
76. tétel
Kovács Margit
Galamb
77. tétel
Ismeretlen művész
Romeo y Julieta
78. tétel
Kustán Roland
Kisalföld karikatúra, 2018
79. tétel
Dargay Attila
Szaffi
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-259]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS