1. Íróasztal és szék
magyar, 21. sz., art deco, felületnemesített tölgyfa, két oldalán kihúzható bőr borítású lappal, nikkelezett középső fiókon kis sérüléssel, 2 db kulccsal
asztal: 200*90*78 cm; szék: 120*55*50 cm