251. Andrew G. Vajna gyűjteménye > Krisztus Pilátus előtt(tanulmányfejek), 1880

99. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Krisztus Pilátus előtt(tanulmányfejek), 1880

olaj, fa

40*50 cm

j.b.l.: M de Munkácsy 1880

szerepelt: Virág Judit Galéria 2000. 04. 07., 5. aukció 36. tétel, Boros Judit tanulmányával