Trümó
1001. tétel
Italkínáló asztalka
magyar, 20. sz. eleje, tömör diófa és diófa borítással és faragott díszítéssel, körben üveglapokkal, tetején márványlappal, 74*48,5 cm
1002. tétel
Komód
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, fekete tusfestett oszlopokkal, préselt sárgaréz fogantyúkkal1 db kulccsal, 93*114*58 cm
1003. tétel
Smizett
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa és topolyafa borítással, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, 133*66*48 cm
1004. tétel
Komód
magyar, 20. sz eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa, jávorfa és paliszander intarziával, öntött sárgaréz fogantyúkkal sérült, 89*100*54,5 cm
1005. tétel
Komód
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa, paliszander és topolyafa berakással, öntött sárgaréz veretekkel, 86*95*68 cm
1006. tétel
Tálalószekrény
1007. tétel
Állótükör
osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, csiszolt tükörrel, alsó rész két oldalán csiszolt üvegbetétekkel, sárgaréz veretekkel, sérült, 242*104*28 cm
1008. tétel
Trümó
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, felül egy fiókkal öntött sárgaréz veretekkel, 137*95*45 cm
1009. tétel
Szekrény
magyar, 20. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással ajtaján jávorfa, cseresznyefa, topolyafa, mahagóni intarziával, 130*65*25 cm
1010. tétel
Tükör
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmassza díszítéssel, csiszolt tükörlappal, 113,5*80,5 cm
1011. tétel
Tükör
magyar, 1900 körül, florentin stílusú, faragott, aranyozott hársfa, csiszolt tükörrel, 94*82 cm
1012. tétel
Trümó
1013. tétel
Trümó
1014. tétel
Váza
Horváth Márton (1931 - 2013) széthajló peremű, színezett üveg, bozótot imitáló olvadékszálas motívummal irizáló felülettel, alján köszörült "H M*", jelzettel, 20*15,5 cm
1015. tétel
Váza
1016. tétel
váza
1017. tétel
Gömb váza
L. Szabó Erzsébet (Bp., 1935 - )formába fújt ónix fekete üveg, pikkelyes hatású ezüst-nitrát fényű lüszteres dekorral, talpán köszörült "Sz. E." jelzettel, 11*13,5 cm
1018. tétel
Váza
Horváth Márton (1931 - 2013)formába fújt hengeres üveg, olvadékszálas díszítéssel, irizáló, selymes fénnyel, alján köszörült "Horváth M*"jelzettel, 14*13 cm
1019. tétel
Váza