243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Edvi - Illés Aladár
Tanya szénaboglyával
201. tétel
Szlányi Lajos
Tanya udvar szénakazlakkal
202. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Tanyarészlet lovassal
203. tétel
Edvi - Illés Aladár
Patakpart híddal
204. tétel
Lengyel - Reinfuss Ede
Legelésző lovak
205. tétel
Muzsinszky Nagy Endre
Katonák búcsúztatása, 1915
206. tétel
Réti István
Tájkép szénaboglyával
207. tétel
Bosznay István
Ligetes táj
208. tétel
K. Spányi Béla
Folyópart naplementében
209. tétel
Marius, H. jelzéssel, 19. sz. vége
Virágárusok
210. tétel
Kikötői jelenet
211. tétel
K. Spányi Béla
Téli alkony
212. tétel
Bosznay István
Vízparti alkony, 1907
213. tétel
Neogrády Antal
Rőzseszedő
214. tétel
Neogrády Antal
Téli táj lovassal
215. tétel
Csabai - Wágner József
Templomba menet
216. tétel
Csabai - Wágner József
Téli falu, 1942
217. tétel
Barkász Lajos
Téli napsütés
218. tétel
Olgyai Viktor
Havas erdőbelső
219. tétel
Kasznár Ring Jenő
Téli naplemente
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS