243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Czencz János
Táncosnő, 1930
221. tétel
Halmi Artúr
Kályhánál melegedő kislány, 1893
222. tétel
Béli Vörös Ernő
Lámpafénynél, 1904
223. tétel
Szüle Péter
Az ékszeres ládika, 1920
224. tétel
Glatz Oszkár
Lányka vörös ruhában, 1925
225. tétel
Knopp Imre
A művész műterme
226. tétel
Stein János
Forrásnál (Vágyódás)
227. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Fekvő akt
228. tétel
Stein János
Alvó bacchánsnő
229. tétel
Stein János
Fiatal nimfa leselkedő ifjúval
230. tétel
Zemplényi Tivadar
Hölgyportré
231. tétel
Dömötör Margit
Hölgy mandolinnal, 1939
232. tétel
Körösfői - Kriesch Aladár
Női portré, 1894
233. tétel
Innocent Ferenc
Mákvirágok között, 1899
234. tétel
Czencz János
Fürdés előtt, 1947
235. tétel
Vígh Bertalan
Virágszedő leány
236. tétel
Herrer Cézár
Lányok a réten, 1907
237. tétel
Szánthó Mária
Akt vörös lepellel
238. tétel
Tornai Gyula
Arab táncosnő
239. tétel
Innocent Ferenc
Ábrándozó
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS