243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Herman Lipót
Árkádiai jelenet, 1928
241. tétel
Neogrády Antal
Várakozás
242. tétel
Kárpáthy Jenő
Fürdőzők
243. tétel
Szentmiklóssy Zoltán
Viharos tenger
244. tétel
Háry Gyula
Visegrád látképe
245. tétel
Wagner, Hans Johann
Holland kikötő
246. tétel
Olasz festő, 20. sz. első fele
Capri
247. tétel
Poll Hugó
Nyári domboldal
248. tétel
Vass Elemér
Erdőrészlet, 1925
249. tétel
Közép - európai festő
Dombos táj, 1935
250. tétel
Asmussen, Christian
Parkrészlet lugassal
251. tétel
Mészöly Géza
"Balatonalmádi", 1870
252. tétel
Magyar - Mannheimer Gusztáv
Alföldi táj
253. tétel
Bosznay István
Tisza part, 1916
254. tétel
Glatz Oszkár
Gyerekek a domboldalon, 1943
255. tétel
Vass Elemér
Vásárban, 1922
256. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Bábonyi táj, 1947
257. tétel
Glatz Oszkár
Leány piros szalaggal, 1925
258. tétel
Vastagh György, id.
Lány a gémeskútnál
259. tétel
Kövesdy Géza
Várakozók
260. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
241-260
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS