243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Matteis, Veronica de jelzéssel, 19. sz., Beato Angelico után
Angyali üdvözlet
21. tétel
N. G. monogrammal, 19. sz. vége
"Allegória II."
22. tétel
Francken, Frans ifj. (Antwerpen, 1581 - Antwerpen, 1642) után, 17. sz.
Ecce homo
23. tétel
Magyar festő, 19. sz. eleje
Nepomuki Szent János
24. tétel
Magyar festő, 19. sz. eleje
Segítő Mária (kegykép másolata)
25. tétel
Német festő, 16. sz.
Szent Kristóf VÉDETT - NO EXPORT
26. tétel
Tiepolo, Giovanni Domenico
Szűz Mária, 1770-es évek VÉDETT - NO EXPORT
27. tétel
Magyarországi szobrász, 18. sz.
Fáklyát tartó puttó
28. tétel
Nyugat - magyarországi szobrász, 18. sz.
Feltámadt Krisztus
29. tétel
Észak - itáliai szobrász, 18th century
Szent Anzelm
30. tétel
Itáliai szobrász, 18. sz.
Mária
31. tétel
Itáliai szobrász, 18. sz.
Páduai Szent Antal
32. tétel
Mária a gyermek Jézussal
33. tétel
Osztrák szobrász, 1700 körül
Szent Anna
34. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Maria Immaculata
35. tétel
Dél - itáliai vagy spanyol szobrász, 17. sz.
Korpusz
36. tétel
Osztrák szobrász, 19. sz. vége
Keresztrefeszített Krisztus
37. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Adoráló angyal
38. tétel
Osztrák szobrász, 18. sz.
Angyal
39. tétel
Orosz ikonfestő, 1800 körül
A Hilandári Tisztaságos Istenszülő ikonjának pontos mása
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS