243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Orosz ikonfestő, 19. sz. első fele
Áldó Krisztus szentekkel
61. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz.
Pantokrátor
62. tétel
Orosz ikonfestő, 1888
Istenszülő minden fájdalmasok öröme
63. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Kibővített Szentháromság
64. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
65. tétel
Orosz ikonfestő, 1900 körül
Sárkányölő Szent György
66. tétel
Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Grebnyevszkaja Istenszülő képmása
67. tétel
Cuylenborch, Abraham van (Utrecht, 1610 -1658) után, 18. sz.
Diana a grottában
68. tétel
Holland festő, 17. sz.
Salamon király (töredék)
69. tétel
Holland festő, 17. sz.
Sába királynőjének kísérete (töredék)
70. tétel
Francken, Frans ifj. (Antwerpen, 1581 - Antwerpen, 1642) után, 17. sz. eleje
Midasz király lakomája
71. tétel
Osztrák festő, 18. sz. második fele
Dávid Góliát fejével
72. tétel
Német festő, 18. sz.
Aeneas és Anchises Trójából menekül
73. tétel
Cignani, Carlo (Bologna, 1628 - 1719, Forli) -nak tulajdonított
Dionysos és Eros Hephaistos műhelyében, 1680 körül VÉDETT - NO EXPORT
74. tétel
Osztrák festő, 19. sz., Jan Steen modorában
Lakoma után
75. tétel
Német festő, 18. sz.
Pihenő előkelő vadásztársaság
76. tétel
Bassano, Jacopo (ca. 1510 - 1592) után, 19. sz.
A nyár allegóriája
77. tétel
Belga festő, 19. sz. első fele
Tájkép pihenő pásztorral
78. tétel
Perrier, Francois (1590 - Párizs, 1650) után, 18. sz.
Galatea, Acis és Polyphemus
79. tétel
Tiziano, Vecellio után
Az égi és földi szerelem, 1903
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS