243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Emil, Adam
Vadászat után, 1877
121. tétel
Burgartzky, Josef
Csónakázók a Feichtenauer tavon
122. tétel
Kaufmann, Karl
Erdőbelső alakkal
123. tétel
K. Spányi Béla
Vízparti fák
124. tétel
Burgartzky, Josef
Salzkammergut-i táj alakokkal
125. tétel
Otto, H. jelzéssel, 19. sz. közepe
Tájrészlet pásztorokkal
126. tétel
Maney, F. jelzéssel
Folyóparti táj alakokkal, 1897
127. tétel
Itáliai festő, 17. sz. vége
Tengerparti részlet előkelő társasággal
128. tétel
Itáliai festő, 18. sz.
Diána
129. tétel
Cipper, Giacomo (1664 - 1736) után, 18th century
Nő egércsapdával, és macskával VÉDETT - NO EXPORT
130. tétel
Német festő, 18. sz. eleje
Tengerparti jelenet
131. tétel
Guardi, Giacomo (1764 - 1835) követője, 19. sz.
Velence látképe
132. tétel
Holland festő, 18. sz.
Viharos tengeren
133. tétel
Osztrák festő, 19. sz. első fele
Női portré
134. tétel
Női portré
135. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Kislány babával
136. tétel
Barabás Miklós
Sárgaruhás lány, 1841
137. tétel
Német festő, 19. sz. vége
Házimuzsika
138. tétel
Kéméndy Jenő
Lány rózsával, 1879
139. tétel
Jonghe, Gustave Léonard de
Részvétlátogatás, 1867
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS