243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
Wagner, Hans Johann
Mediterrán tengerparti város
161. tétel
Carnier, H. jelzéssel, 19. sz. vége
Velencei részlet
162. tétel
Velence látképe
163. tétel
Kaufmann, Karl
Velencei látkép a dózsepalotával
164. tétel
Ameseder, Eduard
Medve a hegyi patak partján, 1884
165. tétel
Neogrády László
Tarpataki folyóvölgy
166. tétel
Burghardt Rezső
Ősszel a földeken
167. tétel
Osztrák festő, 19. sz. második fele
Folyóparti táj vándorokkal
168. tétel
Dunand, Aug. jelzéssel, 1900 körül
Folyóparti táj naplementében
169. tétel
Reyne, Charles André
Vadászkutya a réten
170. tétel
Tölgyessy Artúr
Nyárfák
171. tétel
Rosenmayer Ferenc
Őszi szántás
172. tétel
Kaufmann, Adolf
Hazatérő birkanyáj
173. tétel
Kaufmann, Adolf
Tengerparti részlet halásszal, 1909
174. tétel
Wimmer, Conrad
Esős nap, 1874
175. tétel
Osztrák festő
Téli táj kovácsműhellyel, 1859
176. tétel
Neogrády László
Téli táj
177. tétel
Német festő, 19. sz. közepe
Téli táj
178. tétel
Kupeczky, Jan (Prága, 1666/67 - Nürnberg, 1740) után, 19. sz.
Önarckép
179. tétel
Önarckép
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-313]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS