243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Merengő lány

146. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Merengő lány

olaj, vászon

44,5*38,5 cm

j.j.k.: Székely 8...