243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szent Mitrofán (?) az Istenszülő Szmolenszkij ikonjával és két női szenttel

50. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Szent Mitrofán (?) az Istenszülő Szmolenszkij ikonjával és két női szenttel

olaj, fa

38,5*29,5 cm

sérült