243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csodatévő Szent Miklós szentekkel

47. Orosz ikonfestő, 1800 körül

Csodatévő Szent Miklós szentekkel

olaj, fa

46,5*42 cm

sérült