243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré, 1883

145. Gussow, Carl (Havelberg, 1843 - Pasing, 1907)

Férfi portré, 1883

olaj, fa

76*63 cm

j.j.f.: C. Gussow Brln 1883