243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Angyali üdvözlet

21. Matteis, Veronica de jelzéssel, 19. sz., Beato Angelico után

Angyali üdvözlet

akvarell, papír

395*330 mm

j.h.o.: Veronica de Matteis L'Annunziazione di Beato Angelico Museo di San Marco