243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli táj kovácsműhellyel, 1859

176. Osztrák festő

Téli táj kovácsműhellyel, 1859

olaj, vászon

74*100 cm

j.j.l.: olvashatatlan 859 pinx.