243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú portréja

271. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Ifjú portréja

olaj, vászon

42,5*35 cm

j.b.f.: Burghardt Rezső