243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Halat fogó jégmadár vörösbeggyel, 1730 körül

95. Purgau, Franz Michael Sigismund von (Linz, 1678 - Bécs, 1754)

Halat fogó jégmadár vörösbeggyel, 1730 körül

olaj, fa

25,5*18 cm

j.n. ho.: régi gyűjteményi leltári szám: No. 31. (áthúzva) 372./ Grafen Stein