243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdei tisztáson, 1912

119. Németh Lajos (Pest, 1861 - ?)

Erdei tisztáson, 1912

olaj, vászon

71*100 cm

j.j.l.: Németh Lajos 1912