243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vázlat a Halászbástya freskóihoz

183. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Vázlat a Halászbástya freskóihoz

olaj, vászon

34*74 cm

j.b.l.: Székely