243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sztojka Péter

282. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Sztojka Péter

grafit, papír

240*310 mm

j.j.l.: Mednyánszky Sztojka Péter; ho.: Pálmay József leltárfeljegyzése, hagyatéki és vámpecsét