243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szobabelső

195. Bruck Miksa (Pest, 1863 - Budapest, 1920)

Szobabelső

olaj, vászon

55,5*75,5 cm

j.b.l.: Bruck Miksa