243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A decsi bíró, 1898

188. Balló Ede (Liptószentmiklós, 1859 - Budapest, 1936)

A decsi bíró, 1898

olaj, fa

28*19,5 cm

j.j.l.: Balló Ede Decs 1898; ho. felirat: Decs község bírója