243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Árpádházi Szent Erzsébet és Szent Pál apostol

42. Osztrák festő, 18. sz.

Árpádházi Szent Erzsébet és Szent Pál apostol

olaj, vászon

20*14,5 cm (festmény); m: 47 cm