243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kétökrös szekér; Ékszerválogató hölgyek; Történelmi jelenet

103. Pataky László (Brád, 1857 - Alvincz, 1912)

Kétökrös szekér; Ékszerválogató hölgyek; Történelmi jelenet

lavírozott tus, papír

145*230 mm; 150*180 mm

j.j.l.: és b.l.: Patay (sic!)