243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ábrándozó

266. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Ábrándozó

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Komáromi Kacz E.