243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú portréja, 1845

102. Naumann, Carl Friedrich (1813 - Drezda, 1859)

Ifjú portréja, 1845

akvarell, papír

140*100 mm

j.j.l.: C. Naumann cop. Wien 1845

foltos