243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mákvirágok között, 1899

234. Innocent Ferenc (Pest, 1859 - Pátka, 1934)

Mákvirágok között, 1899

olaj, vászon

75*59,5 cm

j.j.l.: Innocent 99