243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Érsekújvár látképe

4. Schnitzer, Lucas (Nürnberg, 1600-1671)

Érsekújvár látképe

színezett rézmetszet, papír

155*190 mm

j.j.l.: LS (ligaturás)