243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Bábonyi táj, 1947

257. Magyar festő, 20. sz. első fele

Bábonyi táj, 1947

olaj, vászon

44,5*54,5 cm

j.b.l.: Rudnay 1947

sérült