243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ifjú hölgy báli ruhában, 1900 körül

152. Benczúr Gyula (Nyíregyháza, 1844 - Dolány, 1920)

Ifjú hölgy báli ruhában, 1900 körül

olaj, vászon

78*58,5 cm

j.j.l.: Benczúr Gyula Budapest