243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kaszálás, 1910

196. Zemplényi Tivadar (Eperjes, 1864 - Budapest, 1917)

Kaszálás, 1910

olaj, vászon

141*161 cm

j.j.l.: Zemplényi Tivadar