243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli táj lovassal

215. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Téli táj lovassal

olaj, karton

25*30 cm

j.b.l.: Szíves barátságom jeléül Neogrády A.