243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Herkules és Likhasz

294. Canova, Antonio után, 19. sz.

Herkules és Likhasz

bronz, fa talapzaton

m: 41 cm, talapzat m: 12 cm

j.h.o.: Canova