243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Albert és Nikolaus Rubens, a művész gyermekeinek portréja

87. Rubens, Pieter Paul után, 19. sz. második fele

Albert és Nikolaus Rubens, a művész gyermekeinek portréja

olaj, vászon

159*104,5 cm

faragott, aranyozott florentin keretben