243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Ellenség"

278. Göbell János Árpád (Orsova, 1886 - Róma, 1931)

"Ellenség"

olaj, vászon

50,5*71,5 cm

j.j.l.: Göbell J. Árpád