243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fürdőzők

243. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)

Fürdőzők

olaj, falemez

25*35 cm

j.j.l.: Kárpáthy Jenő