243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vadász csendélet

93. Marissal - Calberg, Andrée (1903 - 1986)

Vadász csendélet

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: A. Marissal Calberg