243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vízparti táj, 1790

2. Bomant, Mich. jelzéssel

Vízparti táj, 1790

tempera, papír

340*485 mm

j.j.l.: Mich. Bomant 1790

ökörszemes keretben