243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Holland lány virágokkal

148. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Holland lány virágokkal

olaj, karton, fára ragasztva

68*51 cm

j.b.l.: Dolányi B. I.