243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré

100. Donát János Dániel (Klosterneuzell, 1744 - Pest, 1830)

Férfi portré

olaj, vászon

61,5*47,5 cm

j.j.k.: Joh. Donáth pinx