243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Virágzó gyümölcsfák"

281. Macalik Alfréd (Bécs, 1888 - Nagyvárad, 1979)

"Virágzó gyümölcsfák"

olaj, karton

25*31 cm

j.b.l.: Macalik A.; ho. autográf felirat