243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré

149. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Hölgyportré

olaj, vászon

55*44,5 cm

j.j.l.: Rosine Schu... B. Székely

restaurált