243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szüreti jelenet, 1947

280. Magyar festő, 20. sz. első fele

Szüreti jelenet, 1947

olaj, vászon

34,5*43,5 cm

j.j.l.: Rudnay; b.l.: 1947