243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ősszel a földeken

167. Burghardt Rezső (Zsombolya, 1884 - Budapest, 1963)

Ősszel a földeken

olaj, vászon

49,5*69,5 cm

j.j.l.: Burghardt R.