243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Viharos tenger

244. Szentmiklóssy Zoltán (Komárom, 1878 - Budapest, 1916)

Viharos tenger

olaj, vászon

76*100 cm

j.b.l.: Szentmiklóssy